Idag firar vi kanelbullens dag med vĂ„ra kunderđ!!
Idag firar vi kanelbullens dag med vĂ„ra kunderđ!!

Idag firar vi kanelbullens dag med vĂ„ra kunderđ!!

Relaterat
InlÀgg18 mars 2026 · FÀrg, KlippningFÀrg, Klippning
FrÄn en lÄng utvÀxt till Blonda slingor i hela hÄret med en biege nyansering och klippning. Perfekt vÄr hÄr!
InlÀgg24 oktober 2025 · FÀrg, LöshÄrFÀrg, LöshÄr
Vill man att hÄret ska kÀnnas lite tjockare eller vill ha lite fÀrgade slingor / hÄrförlÀngning utan att fÀrga sitt hÄr kan man sÀtta dit keratinslingor som sitter i hÄret i upp till 3 mÄnader.
InlÀgg1 september 2025 · KlippningKlippning
En klassisk och stilren look, med finish i nacken.
InlÀgg6 maj 2025 · Permanent
Ăr du sjĂ€lvlockig eller kĂ€nner nĂ„gon som Ă€r.. Olaplexlockbehandlingen för lockiga hĂ„r stĂ€rker upp hĂ„ret tar fram det bĂ€sta i dina lockar, minskar frisset och gör hĂ„ret mer glansigt i upp till 15 tvĂ€ttar. Det Ă€r en behandling i 3 steg som tar ca 1 timma och kostar ordinarie 1500kr.
InlÀgg
InlÀgg
InlÀgg27 januari 2025 · LöshÄr
HÀr har vi satt i 1 paket 35 cm löshÄr frÄn Bhbd som en hÄrförtjockning . Metoden passar för dig som vill behÄlla ungefÀr samma lÀngd pÄ hÄret men fÄ ett fylligare hÄr.
InlÀgg14 oktober 2024 · FÀrg, KlippningFÀrg, Klippning
HÀr har vi gjort ljusa slingor och lowlights och en kall nyansering för ett mer naturligt resultat. Vi gÄr mot en mer grÄ fÀrg för att slippa fÀrga utvÀxten. Vi har klippt av en bit pÄ lÀngen och gjort en uppklippning för att fÄ mer volym och liv i hÄret.
InlÀgg15 augusti 2024 · FÀrg, LöshÄrFÀrg, LöshÄr
Tunna blekta slingor i benan och löshÄr frÄn bhbd
InlÀgg5 mars 2024 · FÀrg
Highlights och lowlights. Ăven en nyansering pĂ„ hela hĂ„ret.
Ăppettider
Vi Ă€r nĂ€stan alltid hĂ€r vardagar 9.00â18.00, men börjar ofta kl. 7 för dig som Ă€r morgonpigg, och Ă€r inte sĂ€llan kvar till 20.00. Vi Ă€r flexibla med tiderna â frĂ„ga oss gĂ€rna.